הוצאת אוב    על ההוצאה    רשימת הספרים    המועדון    מפת האתר
בולו'בולו - PM

איך הייתי רוצה לחיות? מה באמת הייתי רוצה לעשות עם עצמי? מהם באמת המשאלות והרצונות שלי? - ובבקשה, בואו לא נהפוך את זה לחזון עתידי ומרוחק, אלא נתאר מציאות שיכולה להתממש עוד בימי חיינו, כשיש לנו עוד כוח ויכולת ליהנות מכל זה - נגיד, בעוד איזה חמש שנים...

דווקא כאשר חיינו נמחצים יום-יום מחדש על ידי מכבש הכסף והעבודה - הגיע הזמן לגבש תוכנית פעולה.

אפשר לקרוא את בולו'בולו, ספרו הקלאסי של PM מ-1983, כמעין תרגיל מחשבה מבריק ומשעשע, המציע התחשבנות מרחיקת-לכת עם אורח החיים המודרני והפוסט-מודרני. אבל בולו'בולו הוא גם פרויקט מעשי ביותר, שאין כל סיבה כי לא יהפוך בתוך שנים אחדות למציאות בקנה מידה גלובלי - גם אם אין הכוונה להגשמה "לפי הספר".

להורדת הספר ללא תשלום (מהדורה דיגיטלית)ביקורות

"ככל שממשיכים לקרוא את בולו'בולו נכנסים יותר לעולם המשונה עליו חולם PM... עולם שבו כל מה שלמדנו לקבל כמובן מאליו בעולמנו שלנו נבחן מחדש"... (דנה קסלר, "וואלה")

"ספר מעולה, נועז, לכל מי שלא מתבייש לחלום ולקוות שהחלום יתגשם. תוך יומיים למדתי מהספר על אלטרנטיבות מה שלא למדתי בשנתיים בבית הספר לכלכלה" (דרור רשף, "בקבוק").

"ניתוח חריף וביקורתי של החברה הגלובלית בת ימינו בשפה השווה לכל נפש (עם דגש על הנפש הצעירה) ומדריך לאקטיוויזם חברתי המבוסס על דמיון של קהילות אנושיות אלטרנטיוויות... התמימות החצופה של הספר עומדת לזכותו..." (יהודה שנהב, "הארץ").


בולו-בלוג


בולו'בולו / PM

מהדורה שנייה מתוקנת ומעודכנת

דאנאקוד: 630-5
מס' עמודים: 192


על הספר /// הרעיון מאחורי בולו'בולו /// איך הכול התחיל? /// על הספר ועל המחבר /// הקדמה למהדורת 2011 /// מילון אסה'פילי /// בולו מקומי /// קטעים ומאמרים נוספים


הוצאת אובאוב ת.ד. 20559 תל-אביב 6120402